Türkce Rap Ve UnderGround Rap Hakkında Herşey...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkce Rap Ve UnderGround Rap Hakkında Herşey...

Türkce Rap Hakkinda Hersey

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zifir Röportajımız

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Zifir Röportajımız Empty
MesajKonu: Zifir Röportajımız   Zifir Röportajımız Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 4:02 pm

Röportaj
1-)Öncelikle seni tanımayanlara kendinle ilgili temel bilgileri verebilir misin ?

Adım Zifir bakırköyde takılıorum kadıköy yakasındada biliniyorum orda çalışmıştım ama bazı denyolar işleriyle beni ayırma durumunda kaldılar bakırköyde clan kurma aşamasındayız kabus şat hipnoz gibi isimlerle.

2-)nickin ne anlama geliyor?Ve bulundugun bir rap grubu varmı ?

Zifir- yani zifiri karanlık her zmn herşeyi içime saklarım gerçekten hayatım soru işaretleriyle dolu ondan kendime bu ismi taktım.Rap grubu yok ama bakırköyde sağlam clan kurucaz ismi RAPİSİS clan

3-)Rap yapmaya ne zaman ve nasıl başladın, bu yolda geleceğini parlak görüyor musun ?

Rap yapmaya 13 yaşımda ilk kaydımı aldım şmdi yaşım 16 ve gerçekten sağlamım eleştiremezler.

4-)Liriklerini yazarken nelerden ilham alıyorsun ?

Alkol ve kelime haznem çok güçlü kimse karşımda duramaz bazı abilerim hariç. İHTİLAL gibi

5-)Beatlerinde genelde kimlerin imzası var ?

Arkadaşlarım var beatmaker olan onlardan dinamo batwo falan.

6-)Rap teki başarınızı neye bağlıyorsunuz ?

Benden hertürlü ses çıkıyo ve flowlarım çok akıcı sözlerimse çok sert kayda girerken sakin ve kafa güzel girerim. Ve abilerimi dinlerken onlardan feyz alırım

7-)Herhangi bir isimle ortak albüm çıkarmayı düşünüyormusunuz ?

Rapisis Clan albümü

8-)Rap'in en çok istanbulda gelişmesnin size göre nedeni nedir?

Herşey burdada ondan. İmkanlar sağlam

9-)Rap e yeni başlıcak veya başlamak isteyenlere ne önerirsiniz?

Herkes saygılı olsun yüzünü görmediği adamlara diss atmasın kafasına göre denyolaşmasın.ilk önce kayıtlarınızı alın hemen piyasaya yaymayın sonra gelişiosun zaten

10-)Son olarak ......... aracılığıyla hayranlarınıza söylemek istediğiniz birşey varmı ?

Dinleyici kitlem var.Hepsine teşekkür ediyorum beni anladıkları için

11-)Şimdilik bu kadar.. Değerli zamanlarını bize ayırdığın için teşekkür ederiz. Albüm sonrası tekrar görüşmek dileğiyle, bizlere söylemek istediklerin varmı ?

Herkes saygılı olsun yüzünü görmediği adamlara diss atmasınlar.

Eklemek istedigin soru vrsa ekleyebilirsin..

Gider çok yapıosun diyolar icraat varmı diyolar. cevapım IH DEMELERİNİ BEKLERİM IHH DERLERSE IHLAMUR ÇAYDAN GÜZEL BAM BAM.

Dinlemek isteyen

www.myspace.com/zifir34

Zifir Röportajımız Gorunt10

Zifir Röportajımız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-