Türkce Rap Ve UnderGround Rap Hakkında Herşey...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkce Rap Ve UnderGround Rap Hakkında Herşey...

Türkce Rap Hakkinda Hersey

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sagopa Kajmer'in İmza Gününe İlişkin Açıklaması

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Sagopa Kajmer'in İmza Gününe İlişkin Açıklaması Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer'in İmza Gününe İlişkin Açıklaması   Sagopa Kajmer'in İmza Gününe İlişkin Açıklaması Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 7:42 pm

selam

imza günü az kalsın bir felakete dönüyordu.Açıkçası hem yağmurda öylece kalanlara hem de imza dahi alamadan geri dönmek zorunda kalan kişi ve kişilere çok üzüldüm.

Duruma el atmam olanaıksızdı malum silme insan içerisinden beni polis arabasıyla zar zor aldılar ve götürdüler.orada herkesle ilgilenebilmem inanın imkansız bir şeydi ki; gelenler olaya şahit oldular.

polis biber gazı vs sıkmış.yani durum bu seviyeye ulaşmış.çok şaşkınım.sevildiğime mi sevineyim yoksa insanlara mı üzüleyim gerçekten çok şaşkınım.

Mantıklı hiçbir dinleyicim bana bu koşullarda hiçbir şey demez.çünkü durum o kadar izdihamdı ki orada en ufak kıpırdamak mümkün olamazdı.

her zamanki gibi yine kabak benim kafamda patlıyor.neden sago bizimle ilgilenmedi? e nasıl ilgileneyim canımı kurtarmam gerek…

zaten sizinle ilgilenebilmek ve görüşebilmek için imza günü yaptık.ama bir daha yapmayacağım bu şekilde.bir dahaki sefere genişçe bir arena da imza günü yapacağım.ben onca kişiyi o durumda görünce inanınki hem şaşırdım hem de çok üzüldüm.

neyseki kazasız belasız atlattık.orada ezilme tehlikesi geçiren bir çocukcağız vardı onun kurtulmasına çok sevindim.hatta onu içeriye sokabildiler bir şekilde ve ona sarılıp teskin ettim.şimdi diyeceksiniz de ”ya bizler”? artık orasına bir açıklama getiremiyorum çünkü ben tek kişiyim.

sayemizde trafik de berbat oldu.polis memurlar çok sert yollara başvurmuşlar.biber gazı vs…bu gün taksimde de eylem varmış.belki de sizi eylemci sandılar.lakin eylem de bile böyle bir kitle olmaz.klakson sesleri,bağırış çağırışlar içerisindeki sokağı görerek imza atmak da ayrı bir dertti.herkesin fotoğraf ve imza isteği vardı ve herbirine ayrı ayrı yetişmeye çalıştım.ben tek başına bu yükün altından kalkamadım kusuruma bakmayın.

elimden hiçbirşey gelemedi.keşke gelebilseydi herkese yetişebilseydim.ama olamadı.zira ben de canımı zor kurtardım.güleyim mi ağlayayım mı bu kadar sevildiğime.inanın burukluk var içimde.yine kendim için değil sizler için üzüldüm.ama anlayanına tabiiki.

bostancı konserinde görüşmek üzere.

sagopa kajmer

Bu imza günü için İzmir'den, Kocaeli'nden gelenler oldu.Fakat bu kişiler Sagopa'yı göremeden geri dönmek zorunda kaldılar.Eğer herkes düzgün bir sıra olsaydı imza günü yarıda kesilmeyecekti.

Eğer sizde imza günü hakkındaki düşüncelerinizi belirtmek istiyorsanız bu yazıya Yorum Yazabilirsiniz.
styks
Yeni Rapper
Yeni Rapper

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer'in İmza Gününe İlişkin Açıklaması   Sagopa Kajmer'in İmza Gününe İlişkin Açıklaması Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 11:25 am

eyw
Phe0n!x* | FrLaMa Hs>
Yeni Rapper
Yeni Rapper

İş/Hobiler : internet kafeci - interet

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer'in İmza Gününe İlişkin Açıklaması   Sagopa Kajmer'in İmza Gününe İlişkin Açıklaması Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 9:55 pm

ya yanlış anlamasın kimsede biz türkle böyle şeylerde ustayız hep alt üst etmeyi biliriz 1. sıradayız yani -- sagopa abimize gelince King 1 bir numara o oo o o o

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SAgopa Kajmer_NEDENSE
» Sagopa Kajmer -
» Sagopa Kajmer - Kan Mevsimi
» Sagopa Kajmer - Darbe