Türkce Rap Ve UnderGround Rap Hakkında Herşey...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkce Rap Ve UnderGround Rap Hakkında Herşey...

Türkce Rap Hakkinda Hersey

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rahdan Vandal Rap'i Bıraktı!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rahdan Vandal Rap'i Bıraktı! Empty
MesajKonu: Rahdan Vandal Rap'i Bıraktı!   Rahdan Vandal Rap'i Bıraktı! Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 1:25 pm

Rap’e Veda Zamanı...

Selamlar dostlar;
Uzun süredir yazmıyorum. Artık yazayım dedim.
Bu sıralar okul hayatımla boğuşuyorum, dersler oldukça yoğun. Bu da bi nebze sosyal hayatımı etkiliyor. ama bunlardan ziyada bahsetmek istediğim konu müzik.2001 yılında başladığım rap müzik serüveninde bir çok dost edindim. Benim üzerimde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Yazının Sonunda da herkesi yazacağım brilikte çalıştığım vs. Belli bi noktaya geldiğiniz zaman akvaryumun içindeyken dışarıyı farkedebiliyorsunuz. Bir seçim yapmanız gerekiyor. Okul mu Müzik mi? 21 yaşıma 10-15 gün sonra gireceğim. Bu süre içinde çok fazla tecrübe edindim. Benden yaşça çok büyük bir çok tanıdığımın neler yaptığını gördüm. Dolayısıyla müzik yapacaksanız yukarıdaki soruya kendiniz cevap vermeniz gerekiyor. ben tercihimi yaptım. müzik ile hayatımı kazanamayacağımı anladım. Bir hobi olarak yaptığımda da üç beş nankörün tepkisindense; hiç yapmamanın daha iyi olduğunu düşündüm. Zamanında undergroundda hiç bir isim yokken şimdi bir çok isim var, bu isimler benimle aynı zamanda başladılar hemen hemen yada daha önce. piyasanın zenginleşmesi mc'ler arasında rekabetin artmasına sebep oldu. bu rekabet sonucunda çok hak yendi. Kimsenin hakkını yememek ve kimsenin, özellikle sevdiklerimin, kul hakkı yememesini sağlamak için böyle bir karar aldım. Umarım benim bu kültüre bir çok katkım olmuştur.Umarım Elimden geldiğince insanların dinlemesi için arşiv olarak saklayabileceği şarkılar yapmışımdır. Albümlerimin hala dinlendiğini gördüğümde gerçekten mutlu oluyorum.
Allah hepinizden razı olsun.
Yarılanmış bir albümüm var, Kerim[Mic Rap] ile ortak albümümüz. İnşallah o albüm bittiğinde bende bir daha albüm yapmayacağım. Belki yılda bir iki feat yaparım ama daha fazlasını yapmayacağım. Müziğimi sadece beat bazında yapacağım.Beni dinleyen bir kişi bile kalsa yapacağım bu müziği demiştim ama hayatımda söylediğim sanırım tek yalan bu oldu. Özür dilerim.
Herkese hayatlarında başarılar diliyorum..

Bana bu uzun dönemde destek olan ve dostluğunu esirgemeyen, şuan görüştüğüm yada görüşmediğim;
Kerim[Mic Rap],Özgür B., Dj. Murad, Furkhan, Buğra milat, Ertu, Singaf, Frekans, Yunus Emre, Rapozof, Caprice Atack, Sansar Salvo, Civciv, Ako, Kurşun, MT, Nimbus, "K.a'dan Önder abi, selo abi, Emre BAransel, Ayben, hamsta, Despo, Firar, Gencay, Şüphe, Narkoz, Fersah, eSin, Mafsal, U.L.A.Ş",Fieber, Kıyamet,İtiraf, "Sefalet'ten Karaçalı, Mic Neşter, Radi, Mirza, İhtilal," Da poet, Raziel, Saian, Patron, Şehinşah, Efsun, Sahtiyan, Soundgang'den İlhan, Murat, Emre, Ve diğer S.g.'den dostlarım", Medusa, KO, "ex-plympos'tan; Pit10 Mikado, Mehmet Kerim aka ex KMK, Pusat, Kılıç," Güney, "Pendik'ten, Anekdot, Rapidworry, Walkshot", "Doğu, Grafikerler'den Exelans, Ecihan, Arda", "Djlerden Dj.Alper Yaşar, Dj.Ergün, Dj. Fucky C, Dj.Crowl, Dj.Bahcelievlerlee", "websitelerinden; Hiphopclips.net, Ankaramusic.net, Hiphoplife.net, Raportaj.com, Hiphopturk.com, Raptetek.com, hiphoportami.com ve adminlere", Arslan, Cashflow, Emir, Serter, Fatih Abi, Haluk Abi, Engin Abi, Understation.net çalışanları'na teşekkür ediyorum.

Unuttuklarımdan özür diliyorum!

Kendinize İyi bakın.
Akif Emekli

Rahdan Vandal Rap'i Bıraktı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rapi SEviorm peki neden?
» Rahdan feat. Furkhan feat. Bugrahan - Ben Yokum Tavsiye